Nordsjørittets Virtuelle PreTour 2020! Deltakere og vinnere av gavekort!

Det var mange som benyttet helgen de egentlig skulle syklet Nordsjørittet på å allikevel ta turen innom et eller flere av våre segment som vi hadde lagt ut i forkant.
Godt vær og riktig vind la grunnlaget for at mange fikk seg en kjempefin tur.
Vi har trukket vinnere av gavekort, og utropt konge og dronning av Tubakken!

Nedenfor ligger lister over de som var innom de forskjellige segmentene, og som var med i trekning av gavekortene.

I tillegg en egen liste over de som var ekstra lenge på sykkelen og var innom alle 3 segmentene (vi gjør oppmerksom på at det noen ganger kan vise feil på Strava og at vi av den grunn kan ha utelatt å få alle med oss).

Dronning av Tubakken ble Lillian Løyning og kongen ble Geir Are Pedersen!

Vinnere av gavekort fra Coop Mega på kr 500,- ble: Kari Anne Bø og Ole-Petter Aareskjold

Vinnere av gavekort fra Spinn på kr 500,- ble: Anita Havrevold og Kjell Inge Edland

Vinnerne bes kontakte aina@nordsjorittet.no for mer informasjon.

Her i alfabetisk rekkefølge de som var innom segmentene våre!

Fra brua Hølland Gård opp til inngang terrengparti Vandavatnet

Agnar Tengesdal
Alan Velasco
Andreas Austrheim
Anita Havrevold
Atle Thu
Bjørn Arild Omdal
Eivind C Halvorsen
Gaute Nord-Varhaug
Hans Ingve Søyland
Helge Løge
Ingrid Helland
Jan Wersland
Johnny Vaule
Kjell Aarstad
Kjell Inge  Edland
Kjell Sigve Grønning
Kjersti Marie Overland
Lars Thu
Lillian Løyning
Magnar Aurmo
Magnar Stokkeland
Magne Melhus
Magne Moi
Marta Monsen

Marton Digernes
Odd Garpestad
Ole Garpestad
Ole-Petter Aareskjold
Philip Bunani
Roy Ægir Jolma Stensland
Rune Refsland
Sjur Morten Apneseth
Sveinung Sviland
Sverre Vestbøstad
Torild D. Kollsgård
Torunn Elve
Ulf Tjåland
Ørjan Frøiland
Øystein Jørgensborg

Manuelt registrert:

Andy James, Christer Thomassen Askildsen, Juha Lindeman, Klara Veronika Tobiassen, Philip E Urquart

Fra Grødalandstunet til Hå Gamle Prestegaard

Agnar Tengesdal
Alan Velasco
Andreas Austrheim
Anita Havrevold
Arve Friestad
Atle Thu
Bjarne Bore
Bjørn Arild Omdal
Cato Wallin
Christer Thomassen Askildsen
Eivind C Halvorsen
Gaute Nord-Varhaug
Geert Strik
Geir Henning Njærheim
Geir Kyllingstad
Gjertrud Valsvik
Hans Ingve Søyland
Helge Løge
Ingrid Helland
Jan Wersland
Johnny Vaule
Juha Lindemann
Kari Anne Bø
Kenneth Ø Høydal
Kjell Aarstad
Kjell Inge Edland
Kjell Sigve Grønning
Kjersti Marie Overland
Lars Thu
Lillian Løyning
Magnar Aurmo
Magnar Stokkeland
Magne Melhus
Marta Monsen
Marton Digernes
Odd Garpestad
Ole Garpestad
Ole-Petter Aareskjold
Roy Ægir Jolma-Stensland
Rune Olsen
Rune Refsland
Sebastian Kartfjord
Sjur Morten Apneseth
Sveinung Sviland
Sverre Vestbøstad
Tor Åge Risnes
Torild D. Kollsgård
Torunn Elve
Ulf Tjåland
Ørjan Frøiland
Øystein Jørgensborg

Manuelt registrert:

Andy James, Juha Lindeman, Klara Veronika Tobiassen, Philip E Urquart, Stuart Baillie

Grusveien opp Tubakken

Agnar Tengesdal
Alan Velasco
Andreas Austrheim
Anita Havrevold
Atle Thu
Bjørn Arild Omdal
Christer Thomassen Askildsen
Dag Børre Norland
David Andreas Bjørge
Eivind C Halvorsen
Geir Are Pedersen
Geir Henning Njærheim
Geir Kyllingstad
Geir-Arne Karlsen
Guri Stokkeland
Hans Ingve Søyland
Helge Løge
Ingrid Helland
Jan Goa
Jan Wersland
Jarno Teittinen
Joakim Aanensen
Johnny Vaule
Johnny Westergård
Juha Lindeman
Kenneth Øksnevad Høydal
Kirsti Bryne Rykkje
Kjell Aarstad
Kjell Sigve Grønning
Kjersti Marie Overland
Kjetil Kvalevag
Lars Thu
Lars-Christian Dahl
Lillian Løyning
Magnar Aurmo
Magnar Stokkeland
Magne Melhus
Mark Wildon
Markus Dahl
Marta Monsen
Marton Digernes
May Brit Høyvik
Odd Garpestad
Odd Jan Dybing
Oddvar Mellemstrand
Ole Garpestad
Ole-Petter Aareskjold
Ove Kvam
Per Vidar Avlesbug
Philip Bunani
Roy Ægir Jolma-Stensland
Rune Olsen
Rune Refsland
Sebastian Kartfjord
Silje Fuglestad
Sjur Morten Apneseth
Sveinung Sviland
Torild D. Kollsgård
Torunn Elve
Tron Rød
Ulf Tjåland
Ørjan Frøiland
Øystein Jørgensborg

Manuelt registrert:

Andy James, Klara Veronika Tobiassen, Philip E Urquart, Stuart Baillie

Disse sprekingene var innom alle 3 segmentene

Agnar Tengesdal
Alan Velasco
Andreas Austrheim
Anita Havrevold
Atle Thu
Bjørn Arild Omdal
Eivind C Halvorsen
Hans Ingve Søyland
Helge Løge
Ingrid Helland
Jan Wersland
Johnny Vaule
Kjell Aarstad
Kjell Sigve Grønning
Kjersti Marie Overland
Lars Thu
Lillian Løyning
Magnar Aurmo
Magnar Stokkeland
Magne Melhus
Marta Monsen

Marton Digernes
Odd Garpestad
Ole Garpestad
Ole-Petter Aareskjold
Roy Ægir Jolma Stensland
Rune Refsland
Sjur Morten Apneseth
Sveinung Sviland
Torild D. Kollsgård
Torunn Elve
Ulf Tjåland
Ørjan Frøiland
Øystein Jørgensborg

Manuelt registrert:

Andy James, Klara Veronika Tobiassen, Philip Urquart, Stuart Baillie

Løypekart 2019

Trykk på linkene for å få opp løypekart og profil

Nordsjørittets
løypekart

Resultatlister

Full resultatportal - turitt.com

Våre Sponsorer- og samarbeidspartnere

Hovedsamarbeidspartnere

Samarbeidspartnere

Tekniske samarbeidspartnere